İletişim

BOATMART MERKEZ OFİS Ataköy Marina, İstanbul / Türkiye
Adınız / Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon (İsteğe Bağlı)
Mesajınız
Son incelenenler

11,43m Jeanneau Velasco 37 F

Yıl : 2015
Liste Fiyatı : 250.000 EUR
Bulunduğu Yer : Ege
Gövde Malzemesi : Fiberglas (GRP)
Motor/Yakıt Tipi : Volvo Penta Dizel
BM# : BM003409

Mert Özbatur

+90 (530 ) 0401760
m.ozbatur@boatmart.com.tr
HEMEN
ARAYIN

VELASCO 37F; Velasco 43F’in tüm mirasını devam ettiren VELASCO 37F, tam bir aile teknesi. Kompakt ve modern tasarımı ile tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Kapalı alanlarındaki tüm detaylar ve iç yerleşimi sayesinde, VELASCO 37F, panoramik görüş açısına sahip. Bu sayede ferah ve aydınlık bir yaşam alanı sunarken, sizi denizden asla koparmıyor. 

Sancak, kaptan köşkünün hemen yanında açılır kapı, havuzluk bölümü ile salonu birbirine bağlayan yana kayan kapılar, düz bir yaşam alanı, saklama alanları, yüzme platformu, farklı ihtiyaçlara göre dönüşebilen ve aynı zamanda 3 farklı yaşam alanı sunan ‘flybridge’ ve daha fazlası… Güneşlenme alanları ve yüzme platformu ise size farklı dinlence ve eğlence alanları sunuyor.

VELASCO 37F’in alt bölümlerinde ise, geniş bir ‘owner’s cabin’ sizi bekliyor. Jeanneau’nun sektöre kattığı bu karakteristik kavram, VELASCO serisinin en küçük modelinde de sizleri ağırlıyor. Buna ek olarak, iki adet tek kişilik yatağın bulunduğu ikinci kabin, aynı zamanda birleşerek çift kişilik yatağa dönüşüyor. Buna ek olarak, duşa kabinin bulunduğu banyo ve tuvalet bölümü ise, tam bir Jeanneau şıklığında.

İki kabin yetmez diyorsanız, size bir haberimiz daha var… Salonun da yatağa dönüştüğü VELASCO 37F, daha birçok ayrıntıya sahip.

2 x Volvo D4 300 şaftlı motorları ve baş manevra pervanesi ile tüm manevraları rahatlıkla gerçekleştirdiğiniz VELASCO 37F, teknecilik sektöründe tasarımı ile birlikte, övgüler kazanmıştır. Modern tekne kavramını yeniden tanımlayan bu kompakt aile teknesi, su üzerinde güzel anılar biriktirmeniz için Jeanneau mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. 

Satılık Diğer Tekneler